Звідки Ви дізналися про наш учбовий заклад?
Інтернет
Газети, журнали, довідники
Телебачення, радіо
Знайомі, друзі
 
 
Наша кнопка
Теги

Прес –реліз

+++++
02 листопада

     30 листопада 2018 року в 12.00 в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну відбудеться соціальний захід «Інклюзивна освіта: становлення та розвиток» та благодійна акція, які присвячені двадцятиріччю професійної підготовки учнів з особливими освітніми потребами за адресою: м. Одеса, вул. О. Невського, 39.

     З 1998 року в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну здійснюється підготовка дітей з особливими освітніми  потребами. З 2001 року паралельно з професійною підготовкою учні з особливими освітніми потребами вивчають загальноосвітні предмети і реалізують своє право на отримання повної загальної середньої освіти.
За двадцять років оволоділи професійними знаннями та вміннями більше 260 дітей з особливими освітніми потребами, які працевлаштовані на підприємствах легкої промисловості і служби побуту регіону (ТОВ «Торговий дім «Григорі Арбер»», ПП «ВІЛЕНА», Холдінг «STEP GROUP»). Дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою отримали 28 учні-інваліди з вадами слуху, з них 14 випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах.
     За роки навчання у ліцеї внаслідок систематичного корекційного освітньо-виховного впливу діти з особливими освітніми потребами одержали високий рівень кваліфікації робітничих професій, а також досягли помітних позитивних результатів в загальному і фізичному розвитку, підвищили свою працездатність, що забезпечить їм повноцінну участь у житті суспільства. 
     30 листопада 2018 р. до закладу будуть запрошені учні шкіл-інтернатів №№91, 97, випускники ліцею з особливими освітніми потребами, соціальні партнери, потенційні роботодавці та благодійники. 
Потенційні роботодавці та соціальні партнери зможуть відвідати навчальні майстерні, оцінити професійну підготовку та уміння учнів з особливими освітніми потребами, ознайомившись з їх особовими справами за кваліфікаційним рівнем та портфоліо практичних робіт, побачити їх досягнення, отримані під час навчання у ліцеї з подальшим наданням пропозицій щодо проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування.
     Під час заходу відбудеться презентація колекцій моделей одягу «Де Волан» та «Квіти України», які є переможцями міжнародних фестивалів моди; фотовернісажу «Оксамитовий сезон: діти»; музичних номерів, підготовлених учнями з особливими освітніми потребами.
На протязі дня у фойє ліцею працюватиме виставка-продаж робіт декоративного мистецтва та дизайну інтер’єру, виконані учнями ліцею.

 

Акредитація преси для участі у заході 11.45, фойє ліцею.
Юридична адреса навчального закладу: 65088, м. Одеса, вул. О. Невського, 39.
Електронна адреса: NLICEY@ukr.net 
Тел. /факс: (0482) 359-700, 366-996.

Прес –реліз Прес –реліз
1 2 3 4 5
 
 
 

Залиште коментарії

Введіть захистний код

 
 
Пошук
Наші оголошення
 лічильник відвідуючих

  відвідувачів

Останні новини
Наші друзі
Центр

Статті
25 травня
27 березня
31 жовтня